Tidtabell 20181001-20181104

Ladda ner en PDF av tidtabellen

Lidköping - Stockholm

Tidtabellen gäller fr.o.m. 1/10 2018 tills 4/11 2018.

Ort   Fredag Söndag
Lidköping (Resecentrum hpl R-S)   09:20 09:20
Skara (Busstation hpl H/A)   09:40 09:40
Skara Sommarland*   09:50 09:50
Skövde (Resecentrum, Gate 15)   10:05 10:05
Tibro (Busstation)   10:25 10:25
Fagersanna (Hpl, väg 49)   10:35 10:35
Mölltorp (Hpl, väg 49)   10:45 10:45
Karlsborg (Busstation)   10:55 10:55
Svanvik (Hpl, väg 49)   11:00 11:00
Granvik (Hpl, väg 49)   11:05 11:05
Sörhamn (Hpl, väg 49)   11:10 11:10
Igelbäcken (Hpl, väg 49)   11:15 11:15
Olshammar (Hpl, väg 49)   11:20 11:20
Askersund (Hpl Landskyrkan)   11:35 11:35
Örebro (Resecentrum, Hpl N)   12:25 12:25
Arboga (Statoil, Pumpgatan)   12:55 12:55
Kungsör (Kungsör V)   13:05 13:05
Eskilstuna (Hpl Årbyskolan, Årby park)   13:25 13:25
Strängnäs (Biskopskvarn, E20)   13:45 13:45
Läggesta (Pendeltågstationen)   13:55 13:55
Södertälje (Scandic Hotel Södertälje)   14:15 14:15
Stockholm (Cityterminalen)   14:45 14:45

* Skara Sommarland trafikeras endast under sommaren
 

 

 

 

Stockholm - Lidköping
Tidtabellen gäller fr.o.m. 1/10 2018 tills 4/11 2018.

 

Ort   Fredag Söndag
Stockholm (Cityterminalen)   16:30 17:00
Södertälje (Scandic Hotel Södertälje)   17:20 17:35
Läggesta (Pendeltågstationen)   17:45 17:55
Strängnäs (Biskopskvarn, E20)   17:55 18:05
Eskilstuna (Hpl Årbyskolan, Årby park)   18:15 18:25
Kungsör (Kungsör V)   18:35 18:45
Arboga (Statoil, Pumpgatan)   18:45 18:55
Örebro (Resecentrum, Hpl A)   19:20 19:30
Askersund (Hpl Landskyrkan)   20:05 20:05
Olshammar (Hpl, väg 49)   20:20 20:20
Igelbäcken (Hpl, väg 49)   20:25 20:25
Sörhamn (Hpl, väg 49)   20:30 20:30
Granvik (Hpl, väg 49)   20:35 20:35
Svanvik (Hpl, väg 49)   20:40 20:40
Karlsborg (Busstation)   20:45 20:45
Mölltorp (Hpl, väg 49)   20:55 20:55
Fagersanna (Hpl, väg 49)   21:00 21:00
Tibro (Busstation)   21:10 21:10
Skövde (Resecentrum, Gate 15)   21:30 21:30
Skara Sommarland*   21:45 21:45
Skara (Busstation hpl H/A)   21:55 21:55
Lidköping (Resecentrum hpl R-S)   22:15 22:15

* Skara Sommarland trafikeras endast under sommaren.

Tidtabellen gäller fr.o.m. 1/10 2018 tills 4/11 2018.